Strona Główna

Wszystko o nas

Nasze sukcesy

Tam byliśmy

Gdzie będziemy

Nasi Darczyńcy

Wyniki
"VI Półmaraton Niepodległości"
Bochnia
5 Listopad 2006 r.


Klasyfikacja generalna
Klasyfikacja rolki
Statystyki

BOCHNIA

5 listopada 2006

VI PÓŁMARATON NIEPODLEGŁOŚCI

lp

Nr startowymiejsce

Nazwisko i imię

czas

punkty

 

1.

Sowa Arkadiusz

01:09;08

 

1.

55.

Łachacz Sławomir

01:27;06

15

2.

73.

Marszałkowski Zbigniew

01:31;07

15

3.

90.

Szkatuła Henryk

01:34;03

14

4.

103.

Gerlich Mirosław

01:35;48

14

5.

152.

Tur Robert

01:44;05

12

6.

161.

Spandel Janusz

01:45;22

11

7.

170.

Kowol Katarzyna

01:47;59

11

8.

191.

Samolak Ireneusz

01:51;17

10

9.

225.

Jainta Agnieszka

01:59;44

9

10.

226.

Kot Adam

01:59;44

9

11.

227.

Nosal Bogusław

01:59;44

9

 

264.

Pszczółka Natalia

02:35;46

 

Wyniki
"VII Poznań Maraton"
Poznań
15 października 2006 r.


Klasyfikacja generalna
Klasyfikacja rolki
Statystyki

 

POZNAŃ

15 PAŹDZIERNIKA 2006

7 MARATON POZNAŃSKI

Lp

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Miejsce w kategorii

Punkty

 

1.

Białk Jan

02:16;21

 

 

1.

34.

Marszałkowski Zbigniew

03:14;11

34

18

2.

80.

Koloska Adam

03:20;22

111

18

3.

142.

Szkatuła Henryk

03:29;34

76

17

4.

147.

Żal Jan

03:37;09

67

17

5.

159.

Gerlich Mirosław

03:41;45

105

16

6.

210.

Mroziński Krzysztof

04:39;24

476

12

 

227.

Panczak Maria

06:06;38

 

 

 

POZNAŃ

15 PAŹDZIERNIKA 2006

7 MARATON POZNAŃSKI

ROLKI

Lp

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Miejsce w kategorii

 

1.

Szymański Jan

01:16;07

 

1.

29.

Węgrzyk Stefan

01:23;27

3

2.

101.

Magiera Janusz

01:40;37

 

 

275.

Kaczmarek Paulina

03:40;48

 

Wyniki
"XVIII Memoriał Jerzego Chromika"
Mysłowice
14 października 2006 r.


Klasyfikacja generalna
Klasyfikacja kobiety
Klasyfikacja mężczyźni

MYSŁOWICE

14 PAŹDZIERNIKA 2006

BIEG ULICZNY 15 KM

"XVIII MEMORIAŁ JERZEGO CHROMIKA"

lp

miejsce

Nazwisko i imię

czas

Miejsce w kategorii

punkty

 

1.

Przybyła Krzysztof

00:47;52

 

 

1.

34.

Łachacz Sławomir

00:58;48

 

14

2.

46.

Nosal Bogusław

01:00;14

 

13

3.

72.

Sznajder Zenon

01:03;58

 

12

4.

89.

Tur Robert

01:05;59

 

11

5.

173.

Agnieszka Jainta

01:19;10

3

7

6.

174.

Samolak Ireneusz

01:19;10

 

7

 

200.

Banasik Przemysław

01:47;27

 

 

 

Wyniki
X Bieg przełajowy
"O Nóż Komandosa"
Lubliniec
7 października 2006 r.


Klasyfikacja ogólna kobiety
Klasyfikacja ogólna mężczyźni

Lubliniec

10 bieg przełajowy- „O NÓŻ KOMANDOSA”

mężczyźni 13 km 7 października 2006

 

Lp

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Miejsce w kategorii

Punkty

 

1.

Kłeczek Radosław

0:44;08

 

 

1

20.

Magiera Janusz

0:49;26

5

14

2

66.

Koloska Adam

0:52;57

12

14

3

102.

Nosal Bogusław

0:55;07

18

13

4

119.

Marszałkowski Zbigniew

0:56;11

26

13

5

168.

Szkatuła Henryk

0:58;06

42

13

6

192.

Węgrzyk Stefan

0:58;42

48

12

7

215.

Gembalczyk Stanisław

0:59;34

41

12

8

216.

Marszałkowski Adam

0:56;36

65

12

9

247.

Tur Robert

01:00;36

44

12

10

260

Sznajder Zenon

01:01;04

31

12

11

280.

Gerlich Mirosław

01:01;35

72

11

12

318.

Spandel Janusz

01:02;34

85

11

13

452.

Słupek Tomasz

01:06;30

125

9

14

484.

Tomaszewski Marcin

01:07;25

52

9

15

516.

Kot Adam

01:08;15

129

9

16

566.

Mroziński Krzysztof

01:09;44

112

8

17

581.

Tomaszewski Andrzej

01:11;05

146

8

18

683.

Tomaszewski Rafał

01:13;59

80

7

19

695.

Samolak Ireneusz

01:14;30

141

7

20

704.

Młotek Rafał

01:14;55

82

6

21

756.

Luszczymak Tadeusz

01:16;49

98

6

 

872.

Donat Henryk

02:14;02

 

 

 

Kobiety 6250 m

 

1.

Czyż Katarzyna

0:22;16

 

 

1

20.

Wrona Karolina

0:30;03

1

11

2

66.

Jainta Agnieszka

0:33;36

2

9

 

102.

Gilewska Karolina

0:50;28

 

 

Wyniki
"II 4energy Półmaraton"
Katwice
1 października 2006 r.


Klasyfikacja ogólna
Klasyfikacja ogólna kobiety
Klasyfikacja drużynowa
Wyniki międzyczasy

Katowice „4 Energy Półmaraton

1 października 2006

 

Lp

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Miejsce w kategorii

Punkty

 

1.

Karonei Michael

01:07;23

 

 

1.

34.

Magiera Janusz

01:19;37

13

17

2.

80.

Koloska Adam

01:25;23

21

16

3.

142.

Szkatuła Henryk

01:30;30

44

15

4.

147.

Nosal Bogusław

01:31;26

38

15

5.

159.

Marszałkowski Zbigniew

01:32;40

49

15

6.

210.

Żal Jan

01:36;08

26

14

7.

227.

Tur Robert

01:37;13

64

14

8.

269.

Gerlich Mirosław

01:40;01

78

13

9.

291.

Kowal Katarzyna

01:41;02

7

13

10.

302.

Spandel Janusz

01:41;36

86

13

11.

377.

Kot Adam

01:45;43

105

12

12.

436.

Marszałkowski Adam

01:50;54

105

11

13.

469.

Mroziński Krzysztof

01:53;26

126

11

14.

510.

Samolak Ireneusz

01:56;43

144

10

15.

563.

Luszczymak Tadeusz

02:01;50

75

9

 

670.

Dymicki Zbigniew

02:28;04

 

 

Na 33 drużyny 7 miejsce „FORMY”

1- 5 skład drużyny

 

Wyniki
VI Bieg na Szczyt Rysianki
Żabnica - Skałka
20 sierpnia 2006 r.


Klasyfikacja ogólna
Klasyfikacja ogólna kobiety
Kategorie wiekowe mężczyźni
Kategorie wiekowe kobiety

Wyniki
VI Półmaraton Rejów
Skarżysko Kamienna
19 sierpnia 2006 r.

Klasyfikacja ogólna

Żabnica - Skałka 20.08.2006 r

„VI Bieg na Szczyt Rysianki”

Dystans 6 km.

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Kat wiek/miejs.

 

1

Piotr Łupieżowiec

0:34:23

 

1

5

Magiera Janusz

0:37:03

M-40/2

2

26

Skiba Krzysztof

0:40:48

M-40/7

3

33

Koloska Adam

0:41:13

M-30/6

4

68

Marszałkowski Zbigniew

0:45:24

M-40/23

7

181

Luszczymak Tadeusz

1:14:32

M-50/29

 

184

Hudyka Cabriela

1:21:39

 

Wyniki
II Bieg Katorżnika
Lubliniec
12 sierpnia 2006 r.


Klasyfikacja ogólna

Wyniki
XIV Bieg Śnieżnicki
6 sierpnia 2006 r.

Klasyfikacja ogólna

Lubliniec 12.08.2006 r.

II Bieg Katorżnika

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Kat wiek/miejs.

1.

1

Magiera Janusz

1:05:03

 

2

2

Koloska Adam

1:05:24

 

3

15

Marszałkowski Zbigniew

1:07:23

 

4

34

Szkatuła Henryk

1:11:08

 

5

57

Brańczyk Andrzej

1:18:58

 

6

62

Samolak Ireneusz

1:21:44

 

 

105

Bernabiuk Piotr

2:15:09

 

Wyniki
XI Międzynarodowy Bieg Uliczny
Jaworzno
5 sierpnia 2006 r.




Klasyfikacja ogólna

Jaworzno 5.08.2006 r.

„XI Międzynarodowy Bieg Uliczny

Dystans 15 km.

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Kat wiek/miejs.

 

1

Karonei Michael

0:46:32

 

1

107

Koloska Adam

1:01:45

M-30/24

2

112

Marszałkowski Zbigniew

1:01:57

M-40/33

3

172

Magiera Janusz

1:05:05

M-40/53

4

196

Marszałkowski Adam

1:06:17

M-20/39

5

331

Gerlich Mirosław

1:12:12

M-40/91

6

331

Samolak Ireneusz

1:18:01

M-30/91

7

519

Luszczymak Tadeusz

1:25:11

M-50/89

 

561

Fuksiewicz Marcinna

1:51:42

 

Wyniki
I Ogólnopolski Bieg Uliczny
"Dobrodzieńska Dycha"
22 lipca 2006 r.




Klasyfikacja ogólna

Dobrodzień. 22.07.2006

I Ogólnopolski Bieg Uliczny „Dobrodzieńska Dycha”

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Kat wiek/miejs.

 

1

Sobczyk Tomasz

0:34:07

 

1

35

Marszałkowski Zbigniew

0:41:32

M-4/10

2

64

Żal Jan

0:45:02

M-5/9

3

100

Wrona Karolina

0:49:38

K-2/3

4

127

Samolak Ireneusz

0:58:43

M-3/27

 

142

Stanisławczyk Bartłomiej

1:10:59

 

Wyniki VI Międzynarodowy Bieg na Pilsko
24 czerwca 2006 r.




Klasyfikacja ogólna
Klasyfikacja kategoriami

VI Międzynarodowy Bieg na Pilsko – 9 km

16.07.2006

 

Lp

Miejsce

Imię Nazwisko

Czas

Miejsce w grupie

 

1

Wydra Jan

0:47:23:

 

1

14

Magiera Janusz

0:55:40

/M40

2

23

Skiba Krzysztof

0:58:33

M-45

3

39

Koloska Adam

1:00:50

M-35

4

90

Marszałkowski Zbigniew

1:06:28

M-45

5

221

Samolak Ireneusz

1:34:33

M-30

6

237

Luszczymak Tadeusz

1:47:03

M-55

 

240

Haskiewicz Stanisław

2:05:50

 

Wyniki II Maraton Bełchatów
24 czerwca 2006 r.




Klasyfikacja ogólna
Klasyfikacja drużynowa

Bełchatów 24.06.2006 r.

„2 Maraton Bełchatów”

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Kat wiek/miejs.

 

1

Prokhorydlo Slawik

2:31:53

 

1

26

Marszałkowski Zbigniew

3:14:02

M-40/8

2

100

Gerlich Mirosław

3:45:41

M-40/22

3

114

Luszczymak Tadeusz

4:43:04

M-50/24

 

133

Olejniczak Grzegorz

5:59:29

 

Wyniki II Jurajski Półmaraton Rudawa
11 czerwca 2006 r.




Klasyfikacja ogólna

Rudawa 11.06.2006 r.

„II Jurajski Półmaraton”

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Kat wiek/miejs.

 

1

Dobrzyński Adam

1:07:22

 

1

80

Magiera Janusz

1:25:28

M-40/21

2

119

Marszałkowski Zbigniew

1:29:15

M-40/34

3

124

Koloska Adam

1:29:55

M-30/45

4

198

Szkatuła Henryk

1:35:47

M-40/59

5

239

Sznajder Zenon

1:37:34

M-50/31

6

331

Gerlich Mirosław

1:41:58

M-40/99

7

362

Żal Jan

1:43:24

M-50/60

8

593

Kowal Katarzyna

1:54:39

K-18/18

9

596

Mroziński Krzysztof

1:54:44

M-30/162

10

706

Jainta Agnieszka

2:02:59

K-18/24

11

771

Kot Adam

2:09:15

M-40/214

12

822

Samolak Ireneusz

2:19:22

M-30/226

13

852

Pytlik Lucjan

2:32:13

M-50/124

 

867

Raczyńska Magdalena

2:47:57

 

Wyniki Łódź Maraton
23 kwietnia 2006 r.




Klasyfikacja ogólna
Klasyfikacja drużynowa

Łódź  14.05.2006 r.

„3mBank Łódź Maraton ”

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Czas netto

Kat wiek/miejs.

 

1

Dekanenko Valeriy

2:23:39

2:23:38

 

1

45

Marszałkowski Zbigniew

3:08:22

3:08:19

M-45/4

2

99

Pytlik Lucjan

3:11:27

3:11:23

M-50/11

3

141

Żal Jan

3:49:06

3:49:00

M-50/20

4

144

Kot Adam

3:51:16

3:51:09

M-40/23

 

265

Rosińska Janina

5:52:33

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużynowo:

1.Czas -     8:11:29.

6. Czas –   10:48:44 „FORMA” Wodzisław Śl.

9. Czas – 12:03:58.

 





Wyniki Wrocław Maraton
23 kwietnia 2006 r.




Klasyfikacja ogólna
Klasyfikacja kobiet
Kategorie wiekowe
Klasyfikacja drużynowa

Wyniki Wrocław Półmaraton
23 kwietnia 2006 r.



Klasyfikacja ogólna

Wrocław 23.04.2006 r.

„24 Maraton Wrocław”

Lp

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Czas netto

Kat wiek/miejs.

 

1

Rotich Richard – KENIA

2:18:17

2:18:17

 

1

98

Skiba Krzysztof

3:11:14

3:11:09

M-45/12

2

100

Jasiński Wiesław

3:11:27

3:11:23

M-45/13

3

117

Koloska Adam

3:13:42

3:13:34

M-35/23

4

212

Pytlik Lucja

3:27:55

3:27:48

M-50/22

5

237

Magiera Janusz

3:30:31

3:29:58

M-40/33

6

348

Sznajder Zenon

3:42:30

3:42:17

M-50/43

7

419

Gerlich Mirosław

3:50:35

3:50:01

M-40/60

8

618

Kowal Katarzyna

4:15:39

4:15:06

K20/2

9

619

Szkatuła Henryk

4:15:39

4:15:05

M-45/100

 

844

Pańcza Maria

5:50:44

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużynowo:

1.Czas -     8:19:51.

8. Czas –   9:36:23 „FORMA” Wodzisław Śl.

66. Czas – 16:02:10.

 

„6 Półmaraton Wrocław”

 

Lp.

Miejsce

Nazwisko Imię

Czas brutto

Czas netto

Kat wiek/miejs.

 

1

Starodubtsev Viktor

1:08:41

 

 

1

54

Marszałkowski Zbigniew

1:28:23

1:28:22

M-45/6

2

347

Jainta Agnieszka

1:56:45

1:56:12

K-30/9

3

365

Luszczymak Tadeusz

1:57:50

1:56:40

M-55/21

 

583

Bańska Monika

3:07:31

 

 





Wyniki Dębno
9 kwietnia 2006 r.

Ogólna punktacja bieg
Klasyfikacja wiekowa

Dębno 9 kwiecień 2006

XXXIII maraton

lp

Nr startowymiejsce

Nazwisko i imię

czas

Miejsce w grupie

punkty

 

1.

Wójcik Rafał

02:14;11

 

 

1

133.

Marszałkowski Zbigniew

03:16;35

38

14

2

140.

Koloska Adam

03:17;27

49

14

3

188.

Pytlik Lucjan

03:27;07

27

13

4

280.

Szkatuła Henryk

03:45;38

89

11

 

433.

Andrzejczak Jan

04:57;31

 

 

 

 

Wyniki Trzemeszno
18 luty 2006 r.

Ogólna klasyfikacja
Klasyfikacja drużynowa

Trzemeszno 18 luty 2006  15 km

IV zimowy bieg trzech jezior

 

lp

Nr startowymiejsce

Nazwisko i imię

czas

Miejsce w grupie

punkty

 

1.

Fehlau Marcin

00:48;12

 

 

 

79.

Lindner Rafał

01:02;22

26

13

 

90.

Koloska Adam

01:03;22

27

13

 

120.

Marszałkowski Zbigniew

01:06;23

25

12

 

139.

Pytlik Lucjan

01:08;25

13

12

 

259.

Szkatuła Henryk

01:14;19

66

9

 

325.

Gerlich Mirosław

01:18;48

82

8

 

357.

Łopatka Kazimierz

01:21;25

4

7

 

443.

Gabrysz Krzysztof

01:33;19

23

6

 

495.

Kabała Jan

02:13;01

 

 

 

496.

Stefaniak Zbigniew

03:07;10 NS

 

 

Drużynowo:

1.       04:28;34

12.     05:34;49      „FORMA” WODZISŁAW ŚLASKI

37.     08:34;11